Nefes Nefese Dizisi Nerede Çekiliyor?

Star TV’nin yeni dizisi Nefes Nefese birbirinden ünlü oyuncu kadrosu ve her bölümünü iple çektirecek kadar heyecanlı senaryosuyla dikkat çekiyor. Yayınlanan tanıtım ve fragman videoları sonrası izleyiciler daha şimdiden Nefes Nefese dizisi nerede çekiliyor, Nefes Nefese dizisindeki konak nerede, Nefes Nefese çekim seti nerede gibi sorularda sormaya başladı. Yapımcılığını TMC Film’in yaptığı aksiyon dizisinin yönetmenliğini Uğur Yücel yapacak.

Nefes Nefese Dizisi Oyuncuları

Başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun’un yer aldığı, başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Nefes Nefese’de; Şebnem Hassanisoughi, Caner Şahin, Ezgi Şenler, Gülçin Şantırcıoğlu, Nik Xheliau, Zeyno Eracar, Macit Sonkan, Deniz Hamzaoğlu, Sezer Avcı, Hülya Duyar, Serkan Genç, Mehmet Akif Özdemir, Yelda Püsküllü, Nur Güven, Seçkin Şahin, İpek Ayaz Kortunç, Zeynep Anacan, Pınar Erincin, Burak Zereyalp, Doğukaan Uğurlugülbüken, Derin Oflaz, Asil Yıldırım rol alıyor.

Nefes Nefese Dizisi Nerede Çekiliyor?

Nefes Nefese dizisinin çekimleri bir çok farklı yerde yapılıyor. Ülkemizde Adana ve Antakya’nın çeşitli yerlerinde çekimlerini sürdüren dizinin bazı bölümleri de Almanya’nın başkenti Berlin’de yapılıyor. İlerleyen bölümlerde İstanbul’da da çekimlerinin yapılması beklenen dizi enteresan manzaraları ve yeni mekanları seyirciye sunacak gibi görünüyor.

Nefes Nefese Dizisinin Konusu

Berlin’de, babası Ayaz Kıran’la (Uğur Yücel) sakin bir hayat süren Rüya’nın (Melisa Şenolsun) bir gün hiç görmediği annesinin Suriye’de olduğunu öğrenmesiyle başlıyor. Annesinin hayatta olduğunu öğrenen Rüya için işgal altındaki köye girmenin tek yolu Boran’la (Nick Xhelilaj) sahte bir evlilik yapmak. O güne kadar babasının dizinin dibinden ayrılmayan Rüya bu tehlikeli yolculuğa çıkmayı kafasına koyar. Ve yolu, altı yıl sonra ilk kez evine dönen Yusuf’la (Şükrü Özyıldız) kesişir. Suriye’deki annesini ararken Antakya’da kalabalık bir ailenin ve bambaşka bir maceranın içinde bulur kendini. İçine düştüğü tehlikeli maceranın baş mimarı, karanlık yönünü hiç bilmediği Atmaca lakaplı babasıdır.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara