Gratis Ne Demek?

Gratis son zamanlarda oldukça sık kullandığımız kelimelerden birisi. Gratis ne demek, Gratis’in Türkçe anlamı nedir? gibi sorularda haliyle insanlar tarafından sorulmaya başlandı. Gratis’in bu kadar gündeme gelme nedeni, özellikle kadınların çok sık tercih ettiği kişisel bakım ürünleri satan bir mağaza olması. Erkeklerin kadınları en çok beklediği mağaza olarak ortaya çıkan capslerle de gündem olan Gratis’in Türkçe anlamı ise “Bedava”.  Uluslararası bir firmanın ülkemizde açtığı mağazalarla bu kelime kullanılmaya başlanmıştır.

Gratis Mağazalarında Neler Satılıyor?

Ülkemizde hemen hemen her ilimizde şubesi bulunan Gratis mağazalarında aklınıza gelebilecek her türlü kişisel bakım ürünü satılmaktadır. Özellikle de kadınlar için sundukları makyaj malzemeleri ile büyük bir prestij yakalamıştır. Hatta Gratis Kart ile yaptığınız alışverişler sonrası özel indirim kazanmakla kalmayıp çeşitli anlaşmalı markalardan da indirime hak kazanıyorsunuz.

Gratis’in Türkiye’de Kaç Şubesi/Mağazası Var?

Yukarıdaki fotoğrafta görebileceğiniz gibi Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde bir Gratis şubesi bulunmakta. Gratis resmi sitesine giderek bu şubelerin adreslerini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara