FM 2018 Galatasaray Hücum Taktiği

Football Manager 2018 kariyerlerinde Galatasaray’ın menajeri olan FM severlere ellerindeki mevcut Galatasaray kadrosuna uygun hücum taktiği paylaşıyoruz. FM 2018’de taktik arayışına giren cimbomlular için oldukça güzel bir taktik. FM 2018’de Galatasaray’ı alıp çok fazla transfer yapmadan mevcut oyuncu grubu ile yoluna devam edecekler için oluşturduğumuz bu taktikte hem az gol yiyip hem de çok gol atacaksınız.

FM 2018 oyununda tıpkı oyunun diğer serilerinde olduğu gibi hücum futbolu oynatarak, hem oyuncuların istatistiksel olarak güzel sonuçlar almasını hemde takımın bol gol atarak her zaman kazanmaya daha yakın olması oldukça önemlidir. Özellikle de çok fazla gol ve asist yapan oyuncularınızın ortalama puanları yüksek olacak böylece de bir çok kulübün transfer listesine girecektir. Böylelikle ilk sezon olmasa da en azından 2.sezondan itibaren kazanacağınız paralarla, hayalinizdeki Galatasaray kadrounuzu oluşturabileceksiniz.

FM 2018 Galatasaray Taktik 4-2-3-1

Takım dizilişi 4-2-3-1 şeklinde tek yapmanı gereken hücumcu bir sol bek transfer etmek. Takımının bu dizilişe uyum sağlaması da oldukça kolay oluyor.

Talimatlar

Yüksek tempoda takım savunmasını orta saha yakın kurarak rakibi yarı sahasına hapsetmek ana hedef. Bu taktik binevi Fatih Terim mantalitesinde pres pres pres. Defanstan kısa paslarla geriden oyun kurarak, bekleri hücuma çıkarıyoruz. Genişlik ve oyun kurmayı özgür bıraktık. Sebebi ise yüksek tempoda o an hangi oyuncumuz uygunsa topu ona oynamak sağ, sol, kanat, göbek demeden hücuma yönelmek.

Alınan Sonuçlar

Sezon Sonu Puan Durumu

Paylaşmak istediğiniz görüşleri yorum yazarak dile getirebilirsiniz. Taktiği aşağıdan indirebilirsiniz. İyi oyunlar.

Taktiği İndir

Yorumlar (1 Yorum)
ekrem Cevapla
- 09:08

fatıh terım bıle bu kadar guzel anlatamamıstır hucum futbolunu :Pp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara