Büyük Kulüplerin Yeni Sezon Forma Fiyatları

Yeni bir sezona başlamadan önce taraftarların en çok merak ettiği, heyecanla beklediği iki konu vardır. Bu konulardan ilki takımın eksiklerini gidermek, kadro kalitesini arttırmak için yapılan ya da yapılacak transferler diğeri de takımlarının yeni sezon formalarıdır.

Her yıl artan forma fiyatlarına rağmen takımına destek olmak için yine de satın alan taraftarlar alım gücünün düşmesiyle artık daha temkinli yaklaşmaya başladı. Zaten 4 kişilik bir ailede herkese forma almaya kalksanız neredeyse bir asgari ücrete denk gelir oldu. Ülkemizin büyük takımlarından Beşiktaş ve Fenerbahçe Adidas, Galatasaray Nike, Trabzonspor ve Başakşehir FK Macron, Bursaspor ise Puma anlaşmalı.

Takımların yeni  sezon formalarını tanıtmasıyla birlikte taraftarların merakı dinmiş olsa da hemen her takıma benzer tasarımı yapan Adidas bu yılın en çok eleştirilen markası oldu. Yıla damga vuran spor giyim markası ise yaptığı tasarımlarla dikkat çeken Macron oldu.

İşte Yeni Sezon Forma Fiyatları

Beşiktaş 2018/19 Forma Fiyatları: 189,00 TL

Fenerbahçe 2018/19 Forma Fiyatları: 189,00 TL

Galatasaray 2018/19 Forma Fiyatları: 189,90 TL

Trabzonspor 2018/19 Forma Fiyatları: 159,00 TL

Bursaspor 2018/19 Forma Fiyatları: 135,00 TL

Başakşehir FK’nın resmi satış kanalı olmadığı için yeni sezon forma fiyatlarına ulaşamadık ancak Macron imzalı olduğu için Başakşehir FK formalarının da 159.00 TL fiyatı olacağını tahmin ediyoruz.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara