Börü Dizisi Nerede Çekiliyor?

Star TV ekranlarında yayınlanacak hem süresi hemde bölüm sayısıyla oldukça kısa bir dizi olan Börü, 60 dakikadan 6 bölüm olarak yayınlanacak ve finali beyaz perde de yapacak. Yayınlanan tanıtım videolarıyla birlikte izleyiciler Börü dizisi nerede çekiliyor, Börü dizisi çekim seti nerede, Börü filmi ne zaman çıkıyor diye sormaya da başladı.

Börü dizisi, Dağ II filminin yazarı ve yönetmeni Alper Çağlar’ın yeni bir projesi. Ülkemizin sınır hattındaki geçmişte ve son zamanlarda yaşayanan olayları, vatan aşkı ile tutuşmuş yalnız kahramanların destanını anlatıyor. Onlar son kale. Börü dizisi oyunlarına bakacak olursak, dizide Ahu Türkpençe, Mesut Akusta, Serkan Çayoğlu, Murat Akın gibi yakından tanıdığımız isimler yer alacak. BÖRÜ’nün sinema filmi de 2018 sonbaharında vizyonda olacak. 

Börü Dizisi Nerede Çekiliyor?

Börü dizisinde Polis Özel Harekat timinin yaşadığı kötü bir olay sonrasında ettiği intikam yemini ve hainlerden alacağı intikam anlatılacak. Börü dizisi, Polis Özel Harekatı konu alan bir dizi olacağı için çekim yerleri için de titiz bir çalışma yürütülüyor. Börü dizisi için Konya’daki platonun kiralandığı iddia ediliyor. Konya’ya kurulan geniş plato, askeri dizilerin heyecan dolu sahnelerine ev sahipliği yaparken Börü dizisi için de uygun görüldüğü söyleniyor. Dizi ekibi set ortamı için araştırmalarını da son hızla devam ettiriyor.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara